Wolontariat


Idea wolontariatu jest znana od lat, ma charakter powszechny i globalny, dotyczy zarówno ludzi młodych jak i starszych, kobiet i mężczyzn, niezależnie od koloru skóry czy wyznania. Wolontariat łączy ponad podziałami, scala ludzi w jednej idei- pomagania.


Brains at Work przy współpracy z holendersko- meksykańską Fundacją na Rzecz Dzieci „Amiguito" i szkołą językową "DICE" opracowało wyjątkowy projekt, dzięki któremu każda osoba o wielkim sercu i empatii może spełnić się w roli wolontariusza.

Programy wolontariatów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb uczestników, dzięki czemu każdy wolontariusz może podnieść swoje kwalifikacje zawodowe a jednocześnie poznać inne kultury, nauczyć się języka hiszpańskiego, odbyć niezwykłe podróże i przeżyć wspaniałe przygody.


W ramach wolontariatu możesz realizować wiele programów, dzięki którym przyczynisz się do rozwoju społeczeństwa w Meksyku oraz zdobędziesz doświadczenie w pracy z ludźmi z całego świata.
Aby wziąć udział w wolontariacie nie musisz mieć statusu studenta ani pracownika naukowego, wymagany jest jedynie entuzjazm oraz dużo chęci do pracy na rzecz potrzebujących.© Copyright 2011 Brains at Work